Kariéra

Mgr. Jan Vodák, Ph.D.

personalni@topclassmedical.cz

Zde naleznete nabídku pracovních míst v naší společnosti

Medicínský reprezentant

Rozšiřujeme obchodní tým o nové medicínské reprezentanty pro oblasti Praha, Středočeský kraj a Brno, Jihomoravský kraj.

Pracovní náplň:

– pravidelné plánování, příprava a realizace obchodních jednání s klienty (praktičtí lékaři, diabetologové), za účelem propagace produktů společnosti

– vyhodnocení a reporting návštěv

– zodpovědnost za dosažení stanovených prodejních cílů

– průběžné sledování a pravidelné vyhodnocování situace na trhu ve svěřeném regionu

– praktické zaškolení lékařů v používání přístroje

Co požadujeme?

– VŠ vzdělání nebo SŠ/VOŠ nejlépe zdravotnického, přírodovědného, pedagogického směru

– pracovní nasazení a flexibilitu

– praxi v oblasti zdravotnictví (medicínský reprezentant, zdravotní sestra) nebo praxi na obchodní pozici 1 rok

– přirozenou schopnost komunikovat, týmového a obchodního ducha

– prezentační a organizační dovednosti

– znalost práce na PC

– řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

– bezkonkurenční produkt na který máme v ČR a SR exkluzivní práva

– dlouhodobou, rozmanitou, zajímavou a užitečnou práci

– platové ohodnocení s vazbou na výsledky práce

– praktické zaškolení

– služební automobil i k soukromému použití

– služební telefon s neomezeným tarifem

Životopisy zasílejte emailem: info@topclassmedical.cz